Türkiye Yıldız Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 01-07 Şubat 2014

Ana Sayfa » Boks » Türkiye Yıldız Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 01-07 Şubat 2014
Paylaş
Tarih : 18 Ocak 2014 - 22:44

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU BAŞKANLIĞI         

           

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE

 

            Boks Federasyon Başkanlığımızın 2014 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Yıldız Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 01-07 Şubat 2014 tarihleri arasında Samsun İlinde yapılacaktır. (Yol Hariç)

 

Müsabakalara ait teknik toplantı 01 Şubat 2014 günü saat 19.00’da Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde yapılacak olup, müsabakalara ait bilgiler aşağıya çıkartılmıştır.

1. Müsabakalara Yıldızlar kategorisine dahil 1998 ve 1999 yıllarında doğan sporcular katılacak olup, yaşlarda yıl baz alınacaktır. Yaş kategorileri dışında olan sporcuların müsabakalarda oynatılmasından doğacak her türlü mesuliyet Jüri Başkanı ve Jüri Üyelerine aittir. Maçlar 2’şer dakikadan 3 raunt ve 46 Kg, 48 Kg, 50 Kg, 52 Kg, 54 Kg, 57 Kg, 60 Kg, 63 Kg, 66 Kg, 70 Kg, 75 Kg, 80 Kg,  ve +80 Kg.larda olmak üzere 13 sıklet üzerinden yapılacaktır.

2. Müsabakalara katılacak sporcular 2014 yılı vizeli lisanslarını yanlarında getireceklerdir.

3. Jüri Üyeleri şampiyonaya katılan sporcuların il ve kulüplerini belirten listeyi faaliyet bitiminde müsabaka raporu ile birlikte tasdikli olarak federasyona verecektir.

4. Kafile Teşkili:

– 6 Sporcuya kadar 1 antrenör, 6 sporcudan fazlası için 2 antrenörden teşekkül edecektir. İl Müdürlükleri harcırahlarını kendi bütçelerinden ödemeleri halinde daha fazla sayıda antrenör görevlendirebilirler. Antrenörler mutlaka antrenör lisanslarını yarlarında getireceklerdir. Ücret karşılığında tüm katılımcılara (Sporcu,Antrenör ve İdareci) müsabaka tanıtım kartı verilecektir. Tanıtım kartı olmayanlar müsabaka alanına alınmayacaktır.

-İl Müdürlükleri yukarıda belirtilen kafile teşkiline göre takımlarını oluşturacaklar ve takım listelerine sporcuların doğum yılı, kiloları ve kulüplerini işleyerek bir nüshasını federasyona gönderecekler, bir nüshasını da teknik toplantıda teslim edeceklerdir. (İller tüm takımlarını tek liste halinde yazacak ve onaylayacaktır.)

5- Müsabakalar neticesinde sıkletlerinde ilk dört dereceyi alan sporcular ile bu sporcuların antrenör, hakemler ile 22 il personeline (doktor ve sağlık personeli dahil) ücret, tazminat, harcırahları ve otobüs ücretleri federasyonca ödenecektir. Dereceye giremeyen Sporcu ve antrenörlerin yolluk ve harcırahları ise bütçe imkânları uygun olması halinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince ödenecektir.(Kafile Başkanlarına Federasyon Başkanlığınca Harcırah Ödenmeyecektir.)

6- AIBA Kural ve Kaidelerinin uygulanacağı müsabakalarda (10 ONZ) eldiven ve kasklar Boks Federasyonunca sağlanacak, diğer müsabaka şahsi malzemeleri ise sporcular ile İl Müdürlüklerince (Kulüplerince) temin edilecektir.

 

 

 

                                                                                                                                     

Süleyman Sırrı Sok.No:3 Kat 6 YENİŞEHİR /ANKARATel: 0312 311 74 58 Faks: 03123240927

E.mail:boksfederasyonu@hotmail.com.                                                                     

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU BAŞKANLIĞI         

7- Müsabaka sonuçlarına; seans bitiminden itibaren en geç yarım saat içerisinde itiraz edilebilir. İtirazlar Jüri Başkanı’na 200.00.-TL. (İkiyüz TL.) yatırmak suretiyle yazılı olarak yapılır. Değerlendirme sonucunda itirazları geçerli sayılanların yatırdıkları ücret kendilerine iade edilir. İtirazları geçerli sayılmayanların yatırdıkları ücret federasyona gelir kaydedilir.

 

8- Müsabakaların oynanacağı ev sahibi İl-İlçe;

-Müsabakaların oynanacağı salona iki adet ring kuracak,

-Emniyet tedbirlerini alacak,

-Müsabakalar öncesi yapılacak tartı için en az dört adet elektronik kantar temin edecek,

-Müsabakalar öncesi yapılacak sporcu muayenelerinde ve müsabakalar esnasında en az iki doktor ile bir sağlık personeli görevlendirilecektir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri yukarıda belirtilen hususları dikkate alarak illerindeki kulüplere ve sporculara gerekli duyuruları yaparak şampiyonaya katılımlarını sağlayacaklardır.

 

            Bilgi ve gereğini arz ederim.

 

 

Dosyayı :  İndirmek İçin Tıklayınız…

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Neriman ISTIK Dünya Boks Şampiyonunu yenerek Olimpiyat 3.sü oldu

Çin Nanjing 2014 Gençlik Olimpiyatlarında 51 KG Boksörümüz Neriman ISTIK 3.lük madalyası için yapmış olduğu Dünya Şampiyonu Ermeni Boksörü

2016 Rio Olimpiyat Oyunları Boks Avrupa Kıtası Kota Müsabakaları İstanbul’da

İstanbul’da yapılan AİBA İcra Komitesi toplantısında yapılan ihale sonucunda 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıtası Kota Müsabakaları’nın

Boksta Genç Millilerimiz Litvanya Da Fırtına Gibi Esti

LİTVANYA’DA SONA EREN ULUSLARARASI VİLNIUS DANAS GENÇ ERKEKLER BOKS TURNUVASINDA GENÇ MİLLİ TAKIMIMIZ 2 ALTIN, 1 GÜMÜŞ, 7 BRONZ MADALYA

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar