Burdock Root ile Cildini ve Gücünü Koru

Ana Sayfa » Genel » Burdock Root ile Cildini ve Gücünü Koru
Paylaş
Tarih : 18 Ekim 2016 - 11:27

burdock-root01Burdock Root: Ürün içeriğine baktığımızda Anadolu da dulavratotu dediğimiz bitkinin kök ekstresi olduğunu görüyoruz. En çok bilinen özelliği bir çok cilt rahatsızlıklarına iyi gelmesidir başta cilt dökülmeleri, kaşıntılar ve sivilceler gibi sorunlarda faydalı olduğu görülmektedir. Ayrıca güçlü bir antioksidandır, en önemli özelliği kanı temizlemesi ve karaciğer için faydalı olmasıdır. Burdock Root kullanırken bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken bir konuda idrar söktürücü özelliğinin olduğudur.
Özellikle sporcularda supplement kullanımı sonrasında oluşabilecek karaciğer hasarlarının önlenmesi için kullanılmaktadır

Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu tür destek ürünlerini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Mahmut Yılmaz
www.mahmutyilmaz.info

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Süper Besin Artichoke ile Yenilenin

Artichoke (Cynara Scolymus ): Artichoke ismi bize yabancı gelebilir ancak mutfağımızda ki adının enginar olduğunu öğrendiğinizde biraz şaşıracaksınız.

Dandelion ile Güzelleşirken Güçlenin

Dandelion’un içeriğine baktığımız zaman karahindiba kök ekstresi görüyoruz. Dandelion safra kesesi ve karaciğer sorunlarında oldukça faydalıdır.

Milk Thistle ile Vücut Direncini Arttır Karaciğerini Koru

Milk Thistle: Liretatürde etken maddesi silybum dan dolayı Silybum marianum olarak geçer. Ürünün içeriği halk arasında deve dikeni dediğimiz

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar