Büyükler Serbest Güreş A Milli Takımı Kamp Listesi

Ana Sayfa » Güreş » Büyükler Serbest Güreş A Milli Takımı Kamp Listesi
Paylaş
Tarih : 28 Şubat 2012 - 12:33

BÜYÜKLER SERBEST GÜREŞ A MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI

Adres :

Üçkum Tepesi – Belek – Antalya – Türkiye

Tel : +90 242 725 55 00

Fax : +90 242 725 52 27

 

GÜREŞ FEDERASYONU BAŞKANLIĞI MİLLİ TAKIM KAMP LİSTESİ
KAMPIN ADI          : BÜYÜKLER SERBEST GÜREŞ A MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI
KAMPIN TARİHİ    :  16 ŞUBAT – 04 MART 2012 GELİŞ:   15 ŞUBAT 2012  DÖNÜŞ:  05 MART 2012
KAMPIN YERİ        :  ANTALYA / KAYA BELEK OTEL
S.NO K.G. ADI SOYADI ÜNVANI KULÜB ADRESİ OKUL-KURUM ADRESİ
1 55 VEDAT BULDUK SPORCU İST.BÜY.BLD. ERZURUM / ATATÜRK ÜNV.
2 AHMET PEKER SPORCU İST.SANCAKTEPE
3 ZİYA DAYLAK SPORCU K.MARAŞ BELEDİYE KONYA / SELÇUK ÜNV.BESYO
4 NEBİ UZUN SPORCU ANKARA ŞEKERSPOR
5 HAKAN PARLAR SPORCU KOCAELİ BÜY.BL.
6 ALİ KARABOĞA SPORCU K.MARAŞ BELEDİYE
7 60 M.RECEP AKTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ S.KL. ERZ. / ATATÜRK ÜNV.EĞTİM FAK.BESYO
8 ERSİN ÇETİN SPORCU İST.SANCAKTEPE ANKARA / ETİMESGUT ATATÜRK İ.OKL.ÖĞT
9 MUHAMMET DEMİR SPORCU İST.BÜY.BLD. BURSA / HARMANCIK İ.OKL.ÖĞRT
10 MUSTAFA KARTAL SPORCU ANKARA ADALET S.KL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
11 SELAHATTİN KILIÇSALLAYAN SPORCU ANKARA TEDAŞ S.KL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
12 HAKKI GÜREL SPORCU İST.BÜY.BLD. KIRŞEHİR / AHİ EVRAN ÜNV.
13 66 YAKUP GÖR SPORCU İST.BÜY.BLD. ERZURUM / ATATÜRK ÜNV.
14 MUSTAFA KAYA SPORCU BURSA BÜY.BL SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
15 RAMAZAN ŞAHİN SPORCU İST.BÜY.BLD.
16 MUSTAFA KUYUCU SPORCU İST.SANCAKTEPE DİYARBAKIR / SUR MELİK AHMET LİS.ÖĞT
17 YUSUF BENEKLİ SPORCU ANKARA ASKİ S.KL. TOKAT / GAZİOSMANPAŞA LİSESİ
18 MUHAMMET İLKHAN SPORCU ANKARA ASKİ S.KL. MEZUN
19 74 SONER DEMİRTAŞ SPORCU İST.BÜY.BLD.
20 AYHAN SUCU SPORCU İST.BÜY.BLD.
21 BATUHAN DEMİRCİN SPORCU ANKARA ASKİ S.KL.
22 MUSA GÜRBÜZ SPORCU K.MARAŞ BELEDİYE SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
23 SERDAR ÇATAL SPORCU ANKARA İLLERBANKASI S.K MEZUN
24 84 SERDAR BÖKE SPORCU ANKARA ASKİ S.KL. KARAMAN / KAHRAMANOLĞLU M.BEY ÜNV.
25 FIRAT BİNİCİ SPORCU İST.BÜY.BLD. İST / EYÜP 75.YIL.YEŞİLPINAR İ.OK.ÖĞ
26 İBRAHİM BÖLÜKBAŞI SPORCU ANKARA ŞEKERSPOR
27 AHMET BİLİCİ SPORCU İST.BAHÇELİEVLER SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
28 MURAT ÖZKAN SPORCU KOCAELİ BÜY.BL.
29 BEKİR DEMİRTAŞ SPORCU ANKARA ADALET S.KL AKSARAY ÜNV.
30 96 SERHAT BALCI SPORCU İST.SANCAKTEPE
31 ABDULLAH GÜNGÖR SPORCU İST.BÜY.BLD. SAMSUN 19 MAYIS ÜNV.
32 KENAN GÖR SPORCU ERZURUM PALANDÖKEN ERZURUM / ATATÜRK ÜNV.
33 FARUK AKKOYUN SPORCU KOCAELİ BÜY.BL.
34 MÜREN MUTLU SPORCU KOCAELİ BÜY.BL.
35 RIZA YILDIRIM SPORCU BURSA BÜY.BL Ş,URFA / H.Sabiha Özlek Lis.Öğrt.
36 120 TAHA AKGÜL SPORCU ANKARA ASKİ S.KL. KARAMAN / KAHRAMANOLĞLU M.BEY ÜNV.
37 ALİ GÜRBÜZ SPORCU ANTALYA BELEK BL KARAMAN / KAHRAMANOLĞLU M.BEY ÜNV.
38 FATİH ÇAKIROĞLU SPORCU İST.BÜY.BLD.
39 RECEP KARA SPORCU ANKARA ASKİ S.KL.
40 YASİN KILIÇ SPORCU İST.SANCAKTEPE
41 ŞAKİR BOZKURT SPORCU K.MARAŞ BELEDİYE AKSARAY ÜNV.
42 MUSTAFA GÜNDÜZERİ GNL.DİREKTÖR ANKARA GÜREŞ FED.
43 YAKUP TOPUZ TEK.DİREKTÖR ANKARA TEDAŞ S.KL GÖLBAŞI / EÜAŞ TEKNİK KONTROL VE LABARATUAR İŞLT.MÜD. (BAŞ UZMAN)
44 İSHAK İLBAYHANOV ANTRENÖR ANKARA
45 METİN TOPAKTAŞ ANTRENÖR ANKARA TEDAŞ S.KL TETAŞ GNL.MÜD.ANKARA
46 REMZİ MUSAOĞLU ANTRENÖR İZMİR BÜY.BL. İZMİR TERSANESİ
47 ADEM BEREKET ANTRENÖR ANKARA
48 ALİ ÖZEN ANTRENÖR İST.BÜY.BLD.
49 İSMAİL FAİKOĞLU ANTRENÖR BURSA BÜY.BL YURTKUR BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE
50 MURAT ATMACA ANTRENÖR ANKARA TEDAŞ S.KL
51 ABDULLAH ÇAKMAR ANTRENÖR ANKARA ASKİ S.KL.
52 METİN BAŞDEMİR ANTRENÖR İST.SANCAKTEPE İST / TEK GIDA İŞ SENDİKASI
53 MURAD GEREEV DOKTOR
54 ZEKİ TAŞDEMİR DOKTOR İZMİR GHSİM
55 FUNDA ELMACIOĞLU DİYETİSYEN İSTANBUL İSTANBUL / MARMARA ÜNV.
56 AHMET ÇELİK MASÖR İST.SANCAKTEPE
57 MUSTAFA ÖZEN MASÖR ANKARA

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TÜRKİYE GRAPPLİNG TAKIMI 10 MADALYA ÇIKARDI.

TÜRKİYE GRAPPLİNG TAKIMI  10 MADALYA ÇIKARDI. Dünya Güreş Federasyonu (UWW, eski  adıyla FİLA ) ile Mücadele Sporları ve Self Defence Federasyonu’nun

Türk Güreşi Sergisi Duyurusu

01 Haziran 2012 tarihinden 01 haziran 2013 tarine kadar İsviçre’de FILA’nın Merkez binasında bir yıl süreyle ” Türk Güreşi Sergisi

Sinop Ve Mersinde Yapılan Gençler Güreş Müsabakaları Sona Erdi

Gençler Grup müsabakaları Sinop ve Mersin’de ‘ta sona erdi   Sinop Grup Müsabaka sonuçları şöyle:   50 KG 1.METİN TURGUT:

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar