judo Kuyu Sınavı il Temsilcileri Duyurusu

Ana Sayfa » En Son Haberler » judo Kuyu Sınavı il Temsilcileri Duyurusu
Paylaş
Tarih : 01 Ekim 2014 - 14:31

İL TEMSİLCİLERİMİZİN DİKKATİNE !…

Bilindiği gibi; illerimizde İl Temsilciliklerimiz tarafından yapılan KYU Sınav sonuçları tasdik edilmek üzere Federasyonumuza gönderilmektedir.

 

Federasyonumuza gönderilen sınav sonunda işlemlerin düzgün yapılmadı, sonuç formlarının düzgün işlenmediği gibi bir çok sıkıntıların yaşandığı tespit edilmiş, bu sıkıntıların giderilmesi için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine 17.06.2014 tarih ve 1901 sayılı bir yazı gönderilmiş olup,

 

Bu yazıya göre 2014 yılı Ekim ayı içerisinde ve daha sonraki sınav dönemlerinde yapılacak olan KYU Sınav Sonuçlarının, Federasyonumuzun Resmi internet sayfasında (www.judo.gov.tr) bulunan KYU Sınav Sonuç Formuna göre eksiksiz olarak bilgisayar ortamında doldurularak, en az 2. Kademe belgeye sahip 2 antrenör (2014 yılı vizeli) ve İl Temsilcisine imzalattırılarak, İl Müdürlüğünün üst yazısı ile  sınav bitimine müteakip en geç 15 gün içerisinde federasyonumuza ulaştırılması gerekmektedir.

 

Bu süre içerisinde; gönderilmeyen KYU Sınav Sonuç Formları, kesinlikle kabul edilmeyecek ve herhangi bir işlem yapılmadan iade edilecek olup, iadesi yapılan evraklar kesinlikle bir daha işleme alınmayacaktır.  

 

Bu nedenle; İl Temsilcilerimiz,  illerinde bulunan antrenör ve kulüplere bilgi vermesini, konunun titizlikle yürütülmesini federasyonumuz tarafından iade edilen ve talimata uygun olmayan Sınav Sonuç Formlarının tekrar Federasyonumuza gönderilmemesi hususunun dikkate alınmasını önemle rica ederiz.

http://www.judo.gov.tr/IcerikGetir/1571.aspx

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kick Boks Genç Milli Takımımızdan Dünya Şampiyonasında 13 Altın, 13 Gümüş ve 15 Bronz

Kick Boks Genç Milli Takımımızdan Dünya Şampiyonasında 13 Altın, 13 Gümüş ve 15 Bronz 27 Ağustos – 03 Eylül 2016 tarihleri arasında İrlanda’

Ankara İli Zafer Kupası – 23-25 Eylül 2016 – ANKARA

Ankara İl Temsilciliğimizin 2016 yılı faaliyet programında yer alan Ankara İli Zafer Kupası Müsabakaları 23-25 Eylül 2016 tarihleri arasında

1.2.3. ve 4. Dan Sınavları – 10 Eylül 2016 – ELAZIĞ

Federasyonumuzun 2016 yılı Faaliyet Programında yer alan Siyah Kuşak 1.2.3. ve 4. DAN Sınavları 10 Eylül 2016 tarihinde Elazığ’ da yapılacaktır.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar