Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı
Paylaş
Tarih : 11 Ekim 2014 - 13:37

Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel KuruluTürkiye Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Esat Delihasan başkanlığındaki Yönetim Kurulu, müzakerelerin ardından oybirliği ile ibra edildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

 

ANKARA

Türkiye Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara’da yapıldı. İçkale Otel’de gerçekleştirilen genel kurulda Türkiye Karate Federasyonu Onursal Başkanı Hakkı Koşar, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ile Türkiye Karate Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri de yer alırken, 185 delegenin 117’sinin katılımıyla çoğunluk sağlandı.

Sebahattin Keskin’in başkanlığı yaptığı Divan Kurulu’nda Ali Sarıaydın ve Aykut Duman da yer aldı. Gündem maddelerinin okunmasının ardından Denetleme Kurulu, herhangi bir usulsüzlüğe rastlanmadığını belirttiği raporları delegelerin oylarına sundu. Yönetim Kurulu’nun ibra edilmesinin ardından Türkiye Karate Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Meydan Kobaş, 2015-2016 tahmini faaliyet programlarını ve bütçelerini delegelerin görüşlerine sundu ve yapılan müzakerelerin ardından oybirliği ile kabul edildi.

İKTİSADİ İŞLETME KURULMASI İÇİN YÖNETİM KURULU’NA YETKİ VERİLDİ

4. Olağan Mali Genel Kurul’un en önemli gelişmesi, delegelerin verdiği “22 Nisan 2014 tarih ve 28980 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Türkiye Karate Federasyonu Ana Statüsü’nün 8. maddesinin (f) bendine dayanılarak; karatede başarının gelişmesi, gelir getirici faaliyet ve organizasyonlar yapılması amacıyla İktisadi İşletme kurulması için Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi” önergesinin, yapılan müzakerelerin ardından oybirliği ile kabul edilmesi oldu.

DELİHASAN: KARATE DENDİĞİNDE İLK AKLA GELEN ÜLKE TÜRKİYE

4. Olağan Mali Genel Kurul’da konuşan Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, görev yaptığı süre boyunca yapılan çalışmalardan bilgiler vererek şunları söyledi:

“Biz göreve başladığımızda 67 bin olan lisanslı sporcu sayımız, bugün itibarıyla 156 bine çıktı. Altı yılda ne kadar üzerine katladığını bu rakamlarla çok açık bir şekilde görebilirsiniz. Karate olmayan illerde bir proje başlattık; karateyi kalkındırma, geliştirme ve ilerletme. Bu proje kapsamında 20 antrenör arkadaşımız çalışıyor. Sizlerin katkıları bu başarılarda büyük önem arz ediyor. Bugüne kadar verdiğiniz desteği boşa çıkarmamak için bütün yönetim kurulu, antrenör ve hakem arkadaşlarımızla çalıştık ve bu günlere geldik.

Uluslararası organizasyonlarda artık karate dendiğinde akla gelen ilk ülke; Türkiye. Son örneğini Dünya Karate Federasyonu’nun büyük önem verdiği Karate 1 Premier League organizasyonunda gördük. Sporcularımızı yurt dışına götürüp tecrübe kazandırmaktan çok, yabancı sporcuların ülkemize gelmelerini sağlayarak sporcularımızı tanımaları, aynı tatamiyi paylaşarak özgüven kazanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.”

 

Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu

Karate Federasyonu’nun 4. Olağan Mali Genel Kurulu

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin her yerinden çeşitli branşlardan fahri haber muhabirleri ve yazarlar alınacaktır. İlgilenenler eğitim bilgileri ve spor geçmişlerini

Halsizlik ve Yorgunluk için Alfa Lipoik Asit Mucizesi

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Alfa Lipoik Asit Nedir? ( ALA ) Alfa Lipoik Asit, ALA diyede bilinir. Vücudun ihtiyaç

Koenzim Q10 ile Sporda Yüksek Performans

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Koenzim Q10 Nedir? ( CoQ10 veya Coenzyme Q10 ) Koenzim Q10 besinlerin enerjiye dönüşmesinde

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar