Kick Boks Ankara Zafer Kupası ve Fotografları

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Kick Boks Ankara Zafer Kupası ve Fotografları
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2011 - 12:06

Kick Boks Ankara Zafer Kupası ve Fotografları Temmuz 2011

Kick Boks Ankara Zafer Kupası Müsabakları 29-30-31 Temmuz 2011 Tarihleri arasında Ankara Pursaklar Spor Salonunda minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde, minikler de semi contact branşında, yıldız ve gençlerde ise semi contact ve light contact branşlarında yapıldı.

Kick Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Salim Kayıcı, Ankara Bölgesi Milli Takım Antrenörlerinden Sayın İlyas Uluyılmaz Hocamız ve Diyarbakır Bölgesi Milli Takım Antrenörlerimizden Sayın Ufuk İbrahim Ertaş Hocamız da müsabakaları izleyenler arasındaydı.

Ankara İl Temsilcimiz Sayın Ahmet Fidan web sitemize yaptığı açıklamada şampiyonaya 27 kulüpden 410 sporcunun katıldığını ve 30 hakemin görev aldığını söyledi.

 

Müsabakalarda Sıralama Aşağıdaki Gibi Olmuştur

 

1. CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ

 

2. POZİTİF SPOR KULÜBÜ

 

3. MAMAK HALK EĞİTİM MERKEZİ

 

Müsabakalardan Fotografları Web Sitemizde Haberin Devamında Yayınlıyoruz Videoları ise Hazırlanıp Düzenlendiği Zaman Web Sitenizden İzleyebilirsiniz.

www.uzakdogusporlari.com Mahmut Yılmaz

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yıldızlar Cumhuriyet Kupası AHMET SARI taekwondo Şampiyonası
Yıldızlar Cumhuriyet Kupası AHMET SARI Taekwondo Şampiyonası

İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ YILDIZLAR CUMHURİYET KUPASI AHMET SARI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI Müsabakanın Adı:Yıldızlar Cumhuriyet Kupası

buyukler avrupa kick boks 01
Avrupa Kick Boks Şampiyonasında Tarih Yazdık

    İspanya’ nın Bilbao şehrinde 18-26 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan ve bugün oynanan final müsabakaları ile sona eren Büyükler Avrupa

wushu-haber
Wushu Cumhuriyet Kupası Gölbaşında Yapıldı

Wushu İl Spor Temsilciliğinin 2014 yılı faaliyet programında yer alan “ Wushu (Sanda & Qingda) Minik-Minik Yıldız-Yıldız-Genç-Büyük (Bay-Bayan)

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz