Kick Boks Koyu Kahverengi Kuşak Denkliği

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Kick Boks Koyu Kahverengi Kuşak Denkliği
Paylaş
Tarih : 13 Ekim 2011 - 21:29

İllerden gelen yoğun talep üzerine Federasyonumuz Yönetim Kurulunca alınan karar gereğince; bugüne kadar mazeretlerinden dolayı Federasyona kayıtlarını yaptıramayan sporcuların renkli kuşak denklik işlemlerinin yapılmasına karar verilmiştir.

Federasyonda herhangi bir kuşak kaydı bulunmayan kulüp, dernek, tescilli özel spor salonları ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde Kick Boks yapan sporcuların renkli kuşak kayıtları yapılacaktır.

 

Federasyona bildirilecek bütün renkli kuşak dereceleri, oluşturulacak denklik komisyonunca değerlendirilerek, komisyonun uygunluk görüşü Yönetim Kurulunun onayından sonra Federasyon kayıtlarına alınacaktır.

Buna göre;

 

1-Kuşak Sınav Sonuç Listeleri, Kick Boks Kulüp Sicil Sistemi (internet) üzerinden sporcu bilgileri ile birlikte eksiksiz doldurularak vizeli antrenörün imzasından sonra Federasyona gönderilecektir.

 

2-Listelerde isimleri bulunan sporcuların Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 1 adet fotoğraf ve 2011 yılı vizeli lisans fotokopileri ile denklik ücreti (kimlik belgesi ve kimlik kartı ücreti dahil) 120.- TL. aşağıda belirtilen Federasyon hesabına yatırılarak dekont ve evraklarla birlikte Federasyona gönderilecektir. (İnternet üzerinden kuşak bildirimini yapmayanlar ve istenilen evrakları federasyona ulaşmayanların denklik işlemleri yapılmayacaktır.)

 

3-Söz konusu denklik işlemleri için son gün 18 Kasım 2011 tarihidir. Bu tarihten sonra denklik başvurusu kabul edilmeyecektir.

 

Türkiye Kick Boks Federasyonu Posta Çeki Hesabı: 6175344

 

Türkiye Kick Boks Federasyonu Garanti Bankası Hesabı:

Ankara Anafartalar Caddesi Şubesi IBAN: TR 02 0006 2000 711 0000 629 88 32

 

 

Kick Boks Camiasına Önemle Duyurulur…

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yılmaz Spor Kulübü Dikmende Açıldı

Web sitemiz editörlerinden Mahmut Yılmaz hocamız Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Dikmen Keklikpınarında spor salonu açmıştır. Dikmen

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin her yerinden çeşitli branşlardan fahri haber muhabirleri ve yazarlar alınacaktır. İlgilenenler eğitim bilgileri ve spor geçmişlerini

Halsizlik ve Yorgunluk için Alfa Lipoik Asit Mucizesi

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Alfa Lipoik Asit Nedir? ( ALA ) Alfa Lipoik Asit, ALA diyede bilinir. Vücudun ihtiyaç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar