Akdeniz Üniversitesi Muaythai Topluluğu

Ana Sayfa » Muay Thai » Akdeniz Üniversitesi Muaythai Topluluğu
Paylaş
Tarih : 22 Ekim 2011 - 22:18

Akdeniz üniversitesi muaythai topluluğu

Akdeniz muaythai topluluğu 2011-2012 öğrenim dönemide ilk toplantısını yaptı,

11.10.2011 saat 20,00 de Akdeniz Ünviversitesin de yapılan toplantıya Muay Thai Akdeniz bölge yürütme kurulu başkanı Hasan Urlu ve Muay Thai Federasyonu Milli Takım Atrenörü ve Topluluk Akademik Danışmanı Hüseyin İnce katıldı, geçen senenin değerlendirilmesi, bu yıl çalışma programları ve başarıya ulaşmanın temel unsurları, dersleri aksatmadan sporu yaparak beden sağlığına kavuşmanın sırları konuşuldu.

 

Toplantıda şu kararlar alındı.

 

Haftanın 4 günü Muay Thai antrenman yapılması,

 

Antrenmanların salı-cuma-cumartesi-pazar olarak yapılması,

 

İkinci öğretim de bulunan topluluk üyesi arkadaşlarımızın da aksaklık yaşamaması için cumartesi ve pazar günleri önem kazandı.

 

Bu yıl ki yıllık faaliyet programında Almanya-Ukrayna-Kıbrıs-ve Azerbaycan olmak üzere orada bulunan üniversiteler ile federasyon aracılığı ile yazışmalar yapılacak karşılıklı kamplar ve maçlar düzenlenmesi.

 

Kapanış konuşmasında cuma günü tüm üyelerin antrenmana gelmelerini ve antrenman guruplarına ayırma işleminin yapılacağı ve seviyelerin tesbit edilip ona görer çalışmaların hız kazanacağı belirtildi.

Başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

Akdeniz ünv. Muaythai topluluğuna 2011-2012 yılında kayıtlı topluluk üyesi öğrencimiz 255 kişi olduğu görüldü.

 

Topluluğun oluşmasında önder olan Milli Takım Antrenör ve Akademik Danışma Hüseyin İnce, Türkiye’nin en kalabalık üyeye sahip topluluğuyuz bu bizi memnun etti, ancak Türkiye’de tüm üniversitelerde toplulukların oluşması şart ve bu topluluklarının isminin değişik isimlerle değil Muay Thai Topluluğu olarak kurulmasını istiyoruz, çok arkadaş konuşuyor ama icraat yok, görelim bakalım kaç kişi bizim gibi topluluk oluşturacak. Tüm camiamıza üniversitede topluluk kurmalarını öneriyorum.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yılmaz Spor Kulübü Dikmende Açıldı

Web sitemiz editörlerinden Mahmut Yılmaz hocamız Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Dikmen Keklikpınarında spor salonu açmıştır. Dikmen

Uluslararası Ayvalık Kupası Başlıyor

MAÇ PLANI 6 KASIM 2015 CUMA KAFİLE GİRİŞİ SAAT 8 : 00 TARTI BAŞLANGIÇ SAAT 16 : 00 TARTI BİTİŞ SAAT 16 : 00 GENEL TOPLANTI ( ANTRENÖR / HAKEM

Muay Thai EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ – 11 EKİM 2014 BUCAK’TA

EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ – 11 EKİM 2014 BUCAK’TA YAPILIYOR, Maç Programı Görevli Hakem Listesi Türkiye Muaythai Federasyon

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar