Muay Thai EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ – 11 EKİM 2014 BUCAK’TA

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Muay Thai EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ – 11 EKİM 2014 BUCAK’TA
Paylaş
Tarih : 10 Ekim 2014 - 22:10

EURO LİG 66,68 KG. AVRUPA FİNALİ – 11 EKİM 2014 BUCAK’TA YAPILIYOR,

Maç Programı

Görevli Hakem Listesi

Türkiye Muaythai Federasyon Başkanlığı 2014 Faaliyet Programında yer alan Muaythai Euro Lig ve Süper Lig Faaliyetlerinden 2014 MUAYTHAI EURO LİG AVRUPA FİNALİ -66,5 Kg. Süper Final Organizasyonunu Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığı Yönetim Kurulu 15.03.2014 tarih ve 43 sayılı kararı ve Başkanlık Makamının onayı ile Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu işbirliği ile 11 Ekim 2014 Tarihinde BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI işbirliği ile  yapılması planlanmıştır.

Bucak ilçesi açık havada gerçekleşecek olan Euro Lig Finali Muaythai organizasyonuna Türkiye’den Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında, Süper Lig müsabakalarında, Euro Lig, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında derece yapmış ve madalya almış sporcular yer alacak.

Euro Lig organizasyonuna Avrupa ve Dünya Şampiyonlarında derece yapmış Türk Milli Sporcularının yanı sıra, • Almanya, • Çek Cumhuriyeti, • Romanya,• İtalya, • Türkiye, • Hırvatistan, • Litvanya, • Yunanistan‘dan ün yapmış sporcuların yer alacağı Dev bir organizasyon gerçekleşecek.

Muaythai Organizasyonlarını her yıl binlerce kişi canlı olarak izlerken, milyonlarca kişi Uydu ve ulusal TV’lerden ve ulusal basından izlemektedir.  Faaliyetler yerel yönetimlerin ve protokolün dikkatini çekmekte ve desteklenmektedir. Muaythai sporuna özgü tarihi sanatsal dans, koreografiler ile programlarda modern danslar, folklor gösterileri gibi sporun yanında yerel kültürel değerleri zenginliği ortaya kayan önemli bir etkinliklerede yer verilmektedir.

Özelikle il ve ilçeler spor ve kültür etkinlikleri sayesinde, toplumun dikkatini çektiği, etkinliğin gerçekleştiği yerlerin tanıtımı yapılmaktadır. gelişen teknolojinin sunduğu yayın olanakları ile birden fazla aktiviteyi aynı anda sunabilmek mümkün olmaktadır.

Türkiye Muaythai Federasyonu, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu ve Bucak Belediye Başkanlığı tarafından yapılması planlanan Organizasyon sporun gelişmesi ve yaygınlaştırılmasını katkı sağlamakla beraber, sporla toplumun sağlıklı, ahlaklı, kötü alışkanlıklardan uzak bireylere sahip olmasına katkıda bulunacaktır.

Organizasyon ile ilgili açıklama yapan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu; İlçemizde ilk defa yapılacak olan bu organizasyon Bucak’ın uluslararası platformda tanıtımına katkıda bulacağı gibi Türk sporunun prestijine katkı  sağlayacak, ilçmizde sporun önemi gündeme gelecek, toplumun spora olan ilgisini artıracak, bundan dolayı tüm imkanlarımızı seferber ederek örnek bir organizasyon yapmak istemekteyiz.

Organizasyona Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanı Halil Durna, Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu Başkanı, Türkiye Muaythai Federasyonu İcra Kurulu Başkan Vekili, EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Asbaşkanı Hasan Yıldız, Ege Bölgesinden sorumlu Asbaşkan Şakir Bayramoğlu, Akdeniz Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Urlu, Merkez Hakem Üst Kurulu Başkanı Hamit Durmaz, Profesyonel ve Süper Lig Hakem Kurulu başkanı Kahir Asla yer alacak,

Organizasyonun Koordinatörlüğünü Türkiye Muaythai Federasyonu Süper Lig ve Profesyonel Faaliyetler Teknik Kurul Başkanı Yasin Urlu, Promotörlüğünü Antalya Reksan Reklam Sahibi Erkan Saltoğlu yapıyor.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yılmaz Spor Kulübü Dikmende Açıldı

Web sitemiz editörlerinden Mahmut Yılmaz hocamız Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Dikmen Keklikpınarında spor salonu açmıştır. Dikmen

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin her yerinden çeşitli branşlardan fahri haber muhabirleri ve yazarlar alınacaktır. İlgilenenler eğitim bilgileri ve spor geçmişlerini

Halsizlik ve Yorgunluk için Alfa Lipoik Asit Mucizesi

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Alfa Lipoik Asit Nedir? ( ALA ) Alfa Lipoik Asit, ALA diyede bilinir. Vücudun ihtiyaç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar