Ankara İsmet Iraz Gençler Taekwondo İl Kupası

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Ankara İsmet Iraz Gençler Taekwondo İl Kupası
Paylaş
Tarih : 12 Ekim 2011 - 13:27

Ankara İsmet Iraz Gençler Taekwondo İl Kupası 07-08-09 Ekim Tarihleri Arasında !9 Mayıs İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonunda yapıldı

Şampiyonaya toplam yirmidokuz kulüp katıldı.

 

Fotografların Devamı : http://www.taekwondom.com/guncel-haberler/ankara_taekwondo/ankara-ismet-iraz-gencler-taekwondo-il-kupasi.html

 

07-08-09 TARİHLERİ ARASI İSMET IRAZ GENÇLER TAEKWONDO İL KUPASI MÜSABAKALARI

45 KG ERKEKLER
1-ERMAN KÖMÜRCÜ (MAMAK)
2-TALHA UBEYDE ŞİRİN(M.MİLLİ Pİ)
3- SADETTİN ŞAHİN (ANIL)
4-TURAN HALİT ERKAY(YEŞİM)  
42 KG BAYANLAR
1- EBRO DANKAZ   (EGO)
2-  ELİF ÖZGE AKKAYA (POLAT)
3-  AYŞE HANDE  KÖNYELER (ANIL)
4- ZEHRA BAŞAK ÖCAL (ÇINAR)  
48 KG  ERKEKLER
1-YASİN BÖCEK (ÖZCAN)
2- ÖMER ÖZCAN (M.MİLLİ PİYANGO)
3-EMRE  AZİZO(ÇINAR)
4-RAMAZAN AKINER (ANKARA  B.Ş.B  )  
44 KG BAYANLAR
1-  M.ÇAĞLA ÇİFTCİOĞLU  (KANKA)
2- TUĞBA KILIÇ (MAMAK)
3-  NİGAHAN ÇAPUR (POLATLI)    
51  KG ERKEKLER
1- A.CAN AYDOĞAN (KARTAL)
2-  ALİŞAN YILDIRIM (ÖZCAN)
3-   AHMET YILDIRIM (ÖZCAN)
4- M.FURKAN ÇUHADAR (SİNCAN GENÇ)
KG 46 BAYANLAR
1- SAFİYE POLAT (EGO)
2-  BÜŞRA KIRÇİÇEK(KANKA)
3- NURAY ÇELİK (AYIŞIĞI)
4- DERYA ERDOĞDU  (EGO) 
55  KG ERKEKLER
1-BERKAY AKPINAR (BERKAY)
2-MEHMET FATİH ÖZKÖK(ANIL)
3-FATİH ATASOY(ÖZCAN)
4-A.ALİ DİNÇ(LEOPAR)
49 KG BAYANLAR
1-DAMLA SEZGİN (KANKA)
2-TUĞÇE AVCI (ÖZCAN)
3-EYLÜL BALIKCI (POLAT)
4-NİHAL SATILMIŞ (ANIL)
59  KG  ERKEKLER
1-YASİN ERKMEN (BİRLİK)
2-YUSUF CEYHAN (POLATLI)
3-YASİN ÖZTÜRK (POLAT)
4-SERHAT ÇOŞAR (BİRLİK)
52 KG BAYANLAR
1-DİLARA KÖPEÇ (M.MİLLİ PİYANGO)
2-HİLAL TÜRKOĞLU (EGO)
3-SEDA KOÇAK (ANIL)
4-GÜLŞAH ALPTEKİN (KANKA)
63  KG   ERKEKLER
1-E.MUHTEREM YİĞİTTEKİN  (BİRLİK)
2-A.EBUBEKİR  ÜÇGÜL (MAMAK)
3-BERKAY ÖZDEMİR (YEŞİM)
4-İSA BUTAK AKBULUT  (LEOPAR)
55 KG BAYANLAR
1-AYŞEGÜL YEĞEN (KANKA)
2-ESRA KIZILKAYA (EGO)
3-NESLİHAN DEMİREL(M.MİLLİPİYANGO)
4-GİZEM GÜLER (FERDİ)
68   KG ERKEKLER
1-BAHADIR TAŞTAN (EGO)
2-BURAKCAN ERÖZ (İMPARATOR)
3-UMUTCAN ARAÇ (BİRLİK)
4-ÇAĞRI EREN DURAK(ZİRAAT BNK)
59 KG BAYANLAR
1-EDA ÇAĞLAR (AY IŞIĞI)
2-ŞEHRİBAN AYDINLI (MAMAK)
3-SÜHEDA GÜNGÖR (KARTAL)
4-ÖZGE BAŞARIR (BAĞLUM)
73 KG ERKEKLER
1-GÖKHAN YÜRE (GÜRSOY)
2-ONUR YALÇIN (POLAT)
3-YUNUS EMRE BORAN(KANKA)
4-İLKAN GÜLER(CAN KARAKUŞAK)
 63 KG BAYANLAR
1-GÖZDE AKBAYIR (ÖZCAN)
2-SİNEM ULUSU        (KANKA)
3-KEVSER GÜLDOĞAN (YEŞİM)
4-BEYZA DELİCE
78 KG ERKEKLER
1- A.ERCAN ÇELİK(HACETEPE)
2- BERK BAYRAM (POLAT)
3- ÖMER ATALAY (YEŞİM)
68 KG BAYANLAR
1-TUĞBA TORLAK(EGO)
2-İREM YAMAN (ÇANKAYA)
3-SİNEM SİVRİKAYA(POLATLI)
4-EDA ÖZKANAT (CAN KARAKUŞAK
+ 78 KG  ERKEKLER
1-MURAT SARI IŞIK(BİRLİK)
2-HÜSEYİN YERDELEN(KARTAL)
3-OZAN SALANTUR (EGO)
4- ÖMER ATEŞ( VADİ
)
+ 68 KG BAYANLAR
1-BEYZANUR KILIÇ(POLAT)
2-ÖZNUR BAŞARIR(BAĞLUM)
3-SELVİ DEMİREL(EGO)
4-A.ECEM BAĞOĞLU(AKADEMİK)

 

GÖREVLİ HAKEMLER:

 

Mehmet GÜRZ, Mehmet YILMAZ, Mustafa KARAKUŞ, Muhterem ÖZDEMİR, Vuslat DİBEKKAYA, Mustafa İnan GENCER, Mehmet ACUN,Özkan AYDIN,Ebru PINAROĞLU,Serpil TOPALOĞLU,Mustafa ÜNLÜ,Veysel KIZILARSLAN,Tamer ÖZTÜRK,Harun KILIÇ,Hakan ÖZDEMİR,Gülderen IŞIK,Nilüfer ERBAŞ,Asuman AKDEMİR,Salih DEMİRDELEN,Oytun ÖNALP,Uğur VADİ,Ramazan GÖK,Lütfü Bahadır DEMİRAL,Mehmet DEMİREL,Atilla ÖNSOY,Hüseyin FINDIK,Derya TAŞAN,Sultan ŞAHİN,Çağrı ÇETİN,Zeynep GÖK,Hanefi KARAKUŞ,Sema YAĞCI,Banu BAKİ,Zeynep KÖR,Rıza Halıcı,Cemile Cevher POLAT

 

TARTI GÖREVLİ HAKEMLER:

Mehmet GÜRZ, Mehmet YILMAZ, Mustafa KARAKUŞ, Muhterem ÖZDEMİR, Vuslat DİBEKKAYA, Mustafa İnan GENCER,Oytun ÖNALP, Nilüfer ERBAŞ, Sultan ŞAHİN ,Ramazan GÖK ,Banu BAKİ,Harun KILIÇ.

 

İSMET IRAZ GENÇLER TEKWONDO İL KUPASINA KATILAN SPOR KULÜPLERİ

 

1 POLATLI TAEKONDO SPOR KULÜBÜ VE TESİSİ

2 ÖZCAN TAEKWONDO SPOR KLÜBÜ

3 İMPARATOR TAEKWONDO SPOR KLB DERNEĞİ

4 SİNCAN GENÇÖLİK VE SPOR İLÇE STAR SPOR KLUBÜ DRNĞ

5 KARTAL SPOR KLB

6 T.C ZİRAAT BANKASI SPOR KLUBÜ

7 YEŞİM TAERKWONDO SPOR KLUBÜ

8 KANKA TAEKWONDO SPOR KLB DERN

9 VADİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ DERNEĞİ

10 AKADEMİK DÖVÜŞ SANATLARI KLB DERN

11 AYIŞIĞI SPOR KLUBÜ

12 KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KLUBÜ DERNEĞİ

13 İLKER SPOR KLB DERN

14 ANKARA B.ŞEHİR BLD ALTINDAĞ ÇOÇUK KLÜBÜ

15 HACETEPE SPOR KLUBÜ

16 GÜRSOY SPOR KLB

17 ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KLB

18 BİRLİK TAEKWONDO SPOR KLUBÜ

19 MALİYE MİLLİ PİYANGO SPOR KLB DERNEĞİ

20 POLAT EĞİTİM KÜLTÜR TAEKWONDO SPOR KLUBÜ

21 YALÇIN TAEKWONDO SPOR KLUBÜ

22 CAN KARAKUŞAK SPOR KLUBÜ

23 B.ŞEHİR BELD.ANKARA SPOR KLUBÜ

24 MAMAK BELEDİYESİ SPOR KLUBÜ

25 ÇANKAYA SAVUNMA SANATLARI SPOR KLUBÜ DRNĞ

26 EGO SPOR KLUBÜ

27 ANIL SPOR KLUBÜ DRNĞ

28 LEOPAR SPOR KLB

29 AVRUPA SPOR MARKEZİ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin her yerinden çeşitli branşlardan fahri haber muhabirleri ve yazarlar alınacaktır. İlgilenenler eğitim bilgileri ve spor geçmişlerini

Halsizlik ve Yorgunluk için Alfa Lipoik Asit Mucizesi

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Alfa Lipoik Asit Nedir? ( ALA ) Alfa Lipoik Asit, ALA diyede bilinir. Vücudun ihtiyaç

Koenzim Q10 ile Sporda Yüksek Performans

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Koenzim Q10 Nedir? ( CoQ10 veya Coenzyme Q10 ) Koenzim Q10 besinlerin enerjiye dönüşmesinde

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar