Taekwondo Yıldızlar Ankara Atatürk Kupası Sonuçları

Ana Sayfa » Haber Manşetleri » Ana Manşet » Taekwondo Yıldızlar Ankara Atatürk Kupası Sonuçları
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2014 - 12:59

 6-7-8-9 Kasım 2014 Yıldızlar Ankara Atatürk  Kupası Sonuçları

 
DERECEYE GİREN BAYAN SPORCULAR  
29 KG BAYANLAR  
1-SAADET KARABENLİ ERDEMLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2-YAĞMUR DAMLA ERGÜN SEVEN SPOR KULÜBÜ
3-NURGÜL SARIOĞLU CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ
4-MERVE GÖKÇURAK ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ
33 KG BAYANLAR  
1-SERTAP SAKARYA AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2-FATMA MARİA KOÇ MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3-ELİF ILGIN ÖZTABAK EFSANE SPOR KULÜBÜ
4-GÖZDE UZUN TOLGA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
37 KG BAYANLAR  
1-NUR KARDELEN İPEK SEVEN SPOR KULÜBÜ
2-EBRU ÇELİK AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
3-ELİF GÜL KAVUN EFSANE SPOR KULÜBÜ
4-FATMA ŞEVAL YENİ POLAT EĞİTİM KÜLTÜR TAEKWONDO SPOR KLB.
41 KG BAYANLAR  
1-HACER EYİ ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
2-ŞAHİNUR ZARARSIZ MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3-ŞEVVAL DENİZ DEMİR MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
4-RABİA NUR KAYA YENİ FİNAL SPOR KULÜBÜ
44 KG BAYANLAR  
1-ALEYNA MIZRAK SEVEN SPOR KULÜBÜ
2-GÖZDE ŞAHİNBAZ ERDEMLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3-EKİNSU ÖNER ERDEMLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
4-MELİKE CEYHAN KEÇİÖREN LİDER SPOR KULÜBÜ
47 KG BAYANLAR  
1-SÜMEYYE SATILMIŞ SEVEN SPOR KULÜBÜ
2-NAZSU ALEYNA DOĞRUEL POLAT EĞİTİM KÜLTÜR TAEKWONDO SPOR KLB.
3-SEVAL ÇAMCIOĞLU EGO SPOR KULÜBÜ
4-MEVANUR GÜREŞÇİ LİDER SPOR KULÜBÜ
51 KG BAYANLAR  
1-TUĞÇE ZARARSIZ MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2-BAŞAK VAROL SEVEN SPOR KULÜBÜ
3-ZEHRA MAGAT BAŞKENT EFE SPOR KULÜBÜ
4-GÖZDE SELİN KAYA AKADEMİK DÖVÜŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ
55 KG BAYANLAR  
1-ŞEYMANUR MÜJDECİ SEVEN SPOR KULÜBÜ
2-MÜNİSE GÜL TERZİ EGO SPOR KULÜBÜ
3-ARZU SÖMER İMPARATOR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ
4-NERİMAN APAYDIN CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ
59 KG BAYANLAR  
1-MERVENUR APAYDIN CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ
2-BAHAR ÖCAL ŞAMPİYONLAR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
3-KADRİYE ESRA DOĞAN KASIRGA SPOR OKULU SPOR KULÜBÜ
4-DİLAN ÖZHAN ANKARA SPOR EĞİTİM MERKEZİ SP.KLB.(ASEM)
(+) 59 KG BAYANLAR  
1-İKRA ÇAPCI ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2-AYSENA KAŞALTI MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
3-AYŞE SAÇMACIOĞLU EGO SPOR KULÜBÜ
4-SEDANUR YILMAZ ŞAMPİYONLAR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

33 KG ERKEKLER          
1-MUAMMER YUSUF BAYRAKTAR FERDİ        
2-BATUHAN VADİ VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ    
3-KAAN GENÇER AKADEMİK DÖVÜŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ  
4-MUSTAFA ÇELİK YENİMAHALLE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
37 KG ERKEKLER          
1-EMRE ALTUN HAKAN TAEKWONDO KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  
2-İBRAHİM UĞUR SEVEN SPOR KULÜBÜ      
3-YUSUF KARAGENÇ KANKA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
4-OĞUZHAN TURGAY ARABALI ONUR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
41 KG ERKEKLER          
1-KEMAL KÜLLÜK ONUR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
2-MEHMET OKAN DİNÇSOY ANKARA BİRLİK TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
3-OZAN OSMAN DUMAN MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ    
4-İBRAHİM POLAT ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ    
45 KG ERKEKLER          
1-AHMET ERDEM POLAT ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  
2-MUHAMMET FURKAN DEMİRCİ ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  
3-DAVUT KAYMAKÇI HAKAN TAEKWONDO KICK BOKS SPOR KULÜBÜ  
4-MEHMET ALİ KARATAŞ AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
49 KG ERKEKLER          
1-KAZIM TAHA BOZKURT AKYILDIRIM TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
2-MUHAMMET TAŞTAN KEÇİÖREN LİDER SPOR KULÜBÜ    
3-MUZAFFER BERK SERİN ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  
4-BAYRAM ALPEREN TOPLU TOLGA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ    
53 KG ERKEKLER          
1-MEHMET ARDA KASACI YENİMAHALLE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  
2-OĞUZHAN ÇETİNKURT ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ  
3-TAHİR BURAK KOÇAMAN KEÇİÖREN LİDER SPOR KULÜBÜ    
4-GAFUR YASİN GERİK SEVEN SPOR KULÜBÜ      
57 KG ERKEKLER          
1-RESUL AYDOĞDU KARTAL TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ  
2-BURAK UYGUR SEVEN SPOR KULÜBÜ      
3-ALPEREN ULUSAL GENÇLER SPOR KULÜBÜ YRD.VE DAY DERNEĞİ  
4-FATİH KÜTÜKÇÜ BEYPAZARI AYYILDIZ SPOR KULÜBÜ  
61 KG ERKEKLER          
1-ÜNAL FURKAN AYDIN MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ    
2-FURKAN AKDOĞAN AKDOĞAN SPOR KULÜBÜ    
3-MUSTAFA GÖKTUĞ AYGAR VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ    
4-FARUK ATEŞ VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ    
65 KG ERKEKLER          
1-NAZIM CİHAD BİLEN ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  
2-METEHAN ASLAN VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ    
3-BURAK TEKAÜT YÜCELHAN SPOR KULÜBÜ    
           
(+) 65 KG ERKEKLER          
1-CEM MERTCAN KILIÇ MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ    
2-ENES AKINCI KEÇİÖREN BAĞLUM SPOR KULÜBÜ    
3-BERK YİĞİT CAN KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ    
4-TAHA ALPEREN BAYRAM ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  

KUPA ALAN KULÜPLER

BAYANLAR:

  1. SEVEN SPOR KULÜBÜ
  2. MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
  3. ERDEMLİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

ERKEKLER:

  1. MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
  2. ANKARA DEMİR SPOR KULÜBÜ
  3. ANKARA ÇINAR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

GENEL KILASMAN:

  1. SEVEN SPOR KULÜBÜ
  2. MAMAK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
  3. ANKARA ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

KATILAN SPORCU SAYISI:

BAYAN:63 KİŞİ

ERKEK : 116

TOPLAM:179 KİŞİ

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yılmaz Spor Kulübü Dikmende Açıldı

Web sitemiz editörlerinden Mahmut Yılmaz hocamız Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Dikmen Keklikpınarında spor salonu açmıştır. Dikmen

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin her yerinden çeşitli branşlardan fahri haber muhabirleri ve yazarlar alınacaktır. İlgilenenler eğitim bilgileri ve spor geçmişlerini

Halsizlik ve Yorgunluk için Alfa Lipoik Asit Mucizesi

Elit sporcuların mutlaka kullanması gereken destek ürünleri: Alfa Lipoik Asit Nedir? ( ALA ) Alfa Lipoik Asit, ALA diyede bilinir. Vücudun ihtiyaç

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

internet haberleri Annest arttrc besinler milk tea K ay,atom ay Mobil takipci, facebook beeni hilesi

Asmatavan Ankara

Ankara Dekorasyon Firmalar